Menedżerowie muszą być nie tylko decydentami, lecz także inspiratorami zdolnymi do motywowania ludzi.

Lee Iacocca

W biznesie brak ruchu to krok w tył… rozwiń firmę o nowe możliwości

W biznesie brak ruchu to krok w tył… rozwiń firmę o nowe możliwości!
Kierując się zasadą funkcjonalności oraz prostoty, stworzyliśmy projekt pod nazwą SMYT (Smart Managing Your Time)- czyli mądre zarządzanie czasem w firmie. Projekt ten dojrzewał, z czasem zmieniał swe założenia i zyskał nowe funkcje. Każdy etap prac konsultowany był z naszymi docelowymi klientami, na podstawie których opinii udoskonalaliśmy nasze narzędzie. Wdrażając niezbędne usprawnienia postawiliśmy sobie za cel zachowanie orientacyjnej obsługi oraz estetyczny wygląd naszego systemu. Stworzone przez nas narzędzie nie jest zwykłym harmonogramem ułatwiającym organizację Państwa czasu pracy. Jest to również rozwinięty system rezerwacyjny, z którego mogą korzystać Państwa klienci i kontrahenci. Oprócz podstawowych i jednocześnie najważniejszych funkcji, wyposażyliśmy nasze narzędzie w szereg przydatnych funkcji znajdujących swe zastosowanie w organizowaniu czasu pracy zespołu oraz chociażby prowadzeniu działań marketingowych. Dzięki możliwości zintegrowania naszego systemu z Państwa smart fonem, możecie Państwo zarządzać czasem w swej firmie przy pomocy telefonu komórkowego. Ponadto naszym klientom posiadającym usługę nielimitowanych SMS- ów dajemy możliwość darmowego wysyłania wiadomości tekstowych o dowolnej treści (np. o zbliżającym się spotkaniu czy wizycie u lekarza). Za pośrednictwem tej usługi, nieodpłatnie można również prowadzić kampanie marketingowe poprzez wysłanie do swych klientów informacji o np. zbliżających się promocjach. W odróżnieniu od firm konkurencyjnych zrezygnowaliśmy z wprowadzania opłat za usługę SMS realizowaną za pośrednictwem naszego systemu- chcemy w ten sposób wspomóc Twój biznes, dzięki czemu pozyskasz nowych klientów oraz zaoszczędzisz konkretne środki nie płacąc wysokich rachunków. Chcemy również pomóc Ci rozwinąć skrzydła- szukamy ludzi, którzy chcą rozwijać siebie i swój biznes- pomożemy Ci przeszkolić kadrę pracowników, wdrożymy Cię w system, który ułatwi Ci pracę i pomożemy zaoszczędzić zarówno twój czas jak i pieniądze. Nie ograniczamy się tylko do szkolenia z obsługi systemu- jako doświadczeni informatycy zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz mieć do nas wiele pytań a w miarę upływu czasy pojawiać się mogą nowe problemy czy pomysły. Jesteśmy zatem do twojej dyspozycji zarówno pod kontaktem mailowym jak i telefonicznym- czekamy na Twoje pytania i sugestie abyśmy jeszcze lepiej mogli usprawnić prace prowadzone w twojej firmie.

Nowoczesny wygląd oraz rozwiązania dostosowane do biznesu

Item No.

01. Przyjazny dla użytkownika

Decydując się na stworzony przez nas system możesz mieć pewność, że wybierasz dobre narzędzie o prostej obsłudze. Narzędzie to pomoże Ci usprawnić organizację czasu pracy w Twojej firmie oraz wyjdzie naprzeciw Twoim klientom, którzy będą mogli skorzystać z dokonania rezerwacji za pośrednictwem Internetu.

Item No.

02. Unikalny wygląd

Prostota nie musi być nudna. Gwarantujemy czytelny formularz- jednak to ty decydujesz o tym jak wygląda twoja strona rezerwacyjna. Nie ograniczamy się szablonami- czekamy na Twoje sugestie aby móc dopracować Twoją rezerwacyjną witrynę w taki sposób. Aby stała się jak najlepszą reklamą Twojej firmy.

Item No.

03. Nowoczesne narzędzie marketingowe

Skorzystaj z naszego rozwiązania informatycznego i zyskaj dodatkowo możliwość prowadzenia marketingu swojej firmy. Wraz z systemem rezerwacyjnym udostępniamy Ci możliwość wysyłania wiadomości tekstowych do swych klientów- możesz zatem wykorzystać tę opcję do informowania swych kontrahentów o nadchodzących promocjach czy nowych usługach w Twojej firmie.

SMYT

SMYT

Przyjazny dla użytkownika

SMYT

SMYT

Unikalny wygląd

SMYT

SMYT

Nowoczesne narzędzie marketingowe