Menedżerowie muszą być nie tylko decydentami, lecz także inspiratorami zdolnymi do motywowania ludzi.

Lee Iacocca

W biznesie brak ruchu to krok w tył… rozwiń firmę o nowe możliwości

Nowoczesny wygląd oraz rozwiązania dostosowane do biznesu

SMYT SMS marketing
Statystyczny Polak do reklamowych smsów odnosi się z dużą niechęcią. Natarczywe działanie operatorów komórkowych i wszelkiego rodzaju firm, z którymi dana osoba nie ma nic wspólnego sprawiają, że sms często zostaje usunięty z telefonu nawet bez przeczytania jego treści. Mimo nieufności, jaka towarzyszy otrzymywaniu smsów z niepewnych źródeł, sprawnie przeprowadzona kampania marketingowa z użyciem tego środka przekazu może przynieść zaskakująco dobre efekty.

SMYT sms marketing:
Pozwala zbudować bazę numerów telefonów;
Umożliwia wysyłanie wiadomości sms do wszystkich osób w bazie;
Nie pobiera dodatkowych opłat za każdego wysłanego smsa (jest stała opłata miesięczna za utrzymanie funkcji)

Pamiętać należy jednak, iż pod nasz system podłączany jest komórkowy telefon służbowy (z opcją nielimitowanych wiadomości SMS) dzięki czemu, nawet przy dużych kampaniach marketingowych za pośrednictwem informacji tekstowych, nie zaskoczą Państwa dodatkowe koszty.

Przeciętny koszt wysłania SMS u konkurencji waha się od 10 do 20 groszy netto za sztukę co w skali rocznej generuje dość duże łatwe do obliczenia straty. Nasze abonamentowe rozwiązanie łączy Państwa telefon z naszym systemem i nie generuje kosztów za każdą wysłaną wiadomość.

Responsywny i unikalny

działa na wszystkich urządzeniach

Item No.

01. Bez opłat za smsa

Zrezygnowaliśmy z pobierania opłat przy wysyłce wiadomości tekstowych do bazy klientów z naszego systemu. Jesteśmy pewni, że pomoże Ci to usprawnić kontakt z Twoim klientem, pozyskać nowych kontrahentów oraz tworzyć i realizować udane kampanie marketingowe skierowane do Twoich usługobiorców. Oprócz samego rozwoju swojej firmy zaoszczędzisz pieniądze, które spożytkujesz na dowolny cel.

Item No.

02. Wygodny system abonamentowy

Chcemy współpracować z Tobą na zasadach partnerskich. Dlatego zamiast wysokich opłat jednorazowych zdecydowaliśmy się na niską opłatę abonamentową, dzięki czemu nie nadszarpnie to Państwa firmowego budżetu. Dodatkowo będziemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu czy kontaktem mailowym przez cały okres naszej współpracy.

Item No.

03. Oszczędne rozwiązanie

Wybór naszego systemu usprawni pracę i przepływ informacji w Państwa firmie. Co więcej, praca z systemem SMYT pozwoli zaoszczędzić czas, firmowe środki oraz pomoże w organizacji pracy zespołu. Jest to zatem nie tylko narzędzie przydatne lecz również pomagające w redukcji kosztów, jakie ponosi firma.